İNSANLARIN ALDIKLARI ÜRÜNLERİN İÇERİĞİNDEKİ MADDELERE BAKMALARINI İSTİYORUZ. KOZMETİKTE KULLANILAN 15.000 E YAKIN KİMYASAL MADDE VARDIR. BİNLERCESİNİN HENÜZ SAĞLIĞA UYGUN OLUP OLMADIĞI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPILMADIĞINDAN ZARARLI ETKİLERİ HAKKINDA YETERLİ BİLGİ YOKTUR!

AUBREY ORGANICS YALNIZCA DOĞANIN SUNABİLECEĞİ EN SAF BOTANİK MALZEMELER KULLANARAK ELLE HAZIRLANMIŞ VE EN ETKİLİ FORMÜLLER İLE ÜRETİLMİŞTİR. TÜM DOĞAL GÜZELLİK ÜRÜNLERİMİZ, SERİ ÜRETİLEN SENTETİK ÜRÜNLERE EN TAZE, EN ETKİLİ VE EN OTANTİK ALTERNATİFLERİ SUNMAK İÇİN SEVGİYLE VE KÜÇÜK PARTİLER HALİNDE ÜRETİLMEKTEDİR.

AUBREY'NİN DOĞAL CİLT BAKIMI, DOĞAL SAÇ BAKIMI, DOĞAL SABUNLAR VE VÜCUT LOSYONLARI BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ ORGANİK MADDELER İÇERİR.

SHIKAI VE DOĞA:  ORGANİK BİR KİMYAGER OLAN DR. DENNİS SEPP, 1970 YILINDA SAÇ VE CİLT BAKIMI İÇİN DOĞAL, AYURVEDİK MADDELER KEŞFETMEYE BAŞLADI. BİR BİLİM ADAMI OLARAK DR.SEPP, DOĞAL DÜNYANIN GELENEKSEL KİMYASAL BİLEŞENLERDEN DAHA İYİ VE DAHA GÜVENLİ İŞLEVSEL MALZEMELER ÖNERDİĞİNİ BİLİYORDU. İLK ÇALIŞMASINI SAÇLARI TEMİZLEMEK İÇİN KULLANILAN GELENEKSEL BİR HİNT BİTKİSİ OLAN SHİKAKAİ (ACACİA CONCİNNA) İLE YAPTI. SONUÇ OLARAK İLK ÜRÜN SHİKAİ ŞAMPUANI ŞİRKETİN BAŞLANGICIYDI. SHİKAİ ŞİMDİ TÜM DÜNYADA BİRİNCİ SINIF PAZARLARDA SATILAN 50'DEN FAZLA ÜRÜN ÜRETMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİ BİLİMSEL ÇALIŞMA VE TİTİZ STANDARTLARA DAYALI OLARAK FORMÜLE EDİLMEKTEDİR. BOTANİK ÖZÜTLERİNİ, SONOMA COUNTY, CALİFORNİA'DAKİ EN MODERN TESİSİMİZDE KENDİMİZ ÜRETİYORUZ.

 

%100 DOĞALDIR VE HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEZ. 

AUBREY-ORGANICS  VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Gizlilik SözleşmesiBu beyan (www.kozmetikdogal.com) gizlilik politikasını içerir. (www.kozmetikdogal.com) web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

(www.kozmetikdogal.com) üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi (www.kozmetikdogal.com) ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Kişisel bilgiler, bireylerin, isim, soy isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi vs. bilgileridir: Bireylerin, sitemize kayıt olmaları, isim ve adres bilgilerini iletip bizden haber almak isteklerini bildirme amacıyla bize bilerek ve isteyerek ulaşmalarını sağlar. Sitemiziden alışveriş yapabilmekiçin ve sitemizin içeriğine ulaşmak için bu bilgileri bize iletmeniz ve kaydolmanız gerekmemektedir.

(www.kozmetikdogal.com) üyesi olduğunuz veya üye olmadan alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilebilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. kozmetikdogal.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

kozmetikdogal.com, 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli alışveriş garantisi verir.
kozmetikdogal.com, Sizi tanır, adres ve fatura bilgilerinizi saklı tutar, daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri unutmaz.
kozmetikdogal.com, Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Web sitemizi kullanarak sitemizin gizlilik şartlarını kabul etmiş, gizlilik şartlarıyla mutabık olduğunuzu beyan etmiş ve Gizlilik politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanma konusunda yetkilendirmiş bulunuyorsunuz.