İNSANLARIN ALDIKLARI ÜRÜNLERİN İÇERİĞİNDEKİ MADDELERE BAKMALARINI İSTİYORUZ. KOZMETİKTE KULLANILAN 15.000 E YAKIN KİMYASAL MADDE VARDIR. BİNLERCESİNİN HENÜZ SAĞLIĞA UYGUN OLUP OLMADIĞI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPILMADIĞINDAN ZARARLI ETKİLERİ HAKKINDA YETERLİ BİLGİ YOKTUR!

AUBREY ORGANICS YALNIZCA DOĞANIN SUNABİLECEĞİ EN SAF BOTANİK MALZEMELER KULLANARAK ELLE HAZIRLANMIŞ VE EN ETKİLİ FORMÜLLER İLE ÜRETİLMİŞTİR. TÜM DOĞAL GÜZELLİK ÜRÜNLERİMİZ, SERİ ÜRETİLEN SENTETİK ÜRÜNLERE EN TAZE, EN ETKİLİ VE EN OTANTİK ALTERNATİFLERİ SUNMAK İÇİN SEVGİYLE VE KÜÇÜK PARTİLER HALİNDE ÜRETİLMEKTEDİR.

AUBREY'NİN DOĞAL CİLT BAKIMI, DOĞAL SAÇ BAKIMI, DOĞAL SABUNLAR VE VÜCUT LOSYONLARI BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ ORGANİK MADDELER İÇERİR.

SHIKAI VE DOĞA:  ORGANİK BİR KİMYAGER OLAN DR. DENNİS SEPP, 1970 YILINDA SAÇ VE CİLT BAKIMI İÇİN DOĞAL, AYURVEDİK MADDELER KEŞFETMEYE BAŞLADI. BİR BİLİM ADAMI OLARAK DR.SEPP, DOĞAL DÜNYANIN GELENEKSEL KİMYASAL BİLEŞENLERDEN DAHA İYİ VE DAHA GÜVENLİ İŞLEVSEL MALZEMELER ÖNERDİĞİNİ BİLİYORDU. İLK ÇALIŞMASINI SAÇLARI TEMİZLEMEK İÇİN KULLANILAN GELENEKSEL BİR HİNT BİTKİSİ OLAN SHİKAKAİ (ACACİA CONCİNNA) İLE YAPTI. SONUÇ OLARAK İLK ÜRÜN SHİKAİ ŞAMPUANI ŞİRKETİN BAŞLANGICIYDI. SHİKAİ ŞİMDİ TÜM DÜNYADA BİRİNCİ SINIF PAZARLARDA SATILAN 50'DEN FAZLA ÜRÜN ÜRETMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİ BİLİMSEL ÇALIŞMA VE TİTİZ STANDARTLARA DAYALI OLARAK FORMÜLE EDİLMEKTEDİR. BOTANİK ÖZÜTLERİNİ, SONOMA COUNTY, CALİFORNİA'DAKİ EN MODERN TESİSİMİZDE KENDİMİZ ÜRETİYORUZ.

 

%100 DOĞALDIR VE HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEZ. 

AUBREY-ORGANICS  VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Teslimat Şartları


Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına verilir. Herhangi bir soru ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

kozmetikdogal.com stokta bitmiş ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı kozmetikdogal.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

Teslimat süresi: Kargo firması İstanbul içinde en geç 2 işgünü, İstanbul dışında ise en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. (Uzak bölgelerde bu süre uzayabilir)

Teslimat yapılacak kişi: Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi alınarak bir yakınınıza yapılır.